fbpx

CZY MAKIJAŻ PERMANENTNY JEST DROGI?

Makijaż permanentny w gabinecie Hatszepsut Beauty Permanent Makeup & Wellness.

✨Makijaż permanentny to zabieg polegający na wprowadzeniu pigmentu pod skórę, który ma na celu długotrwałe utrwalenie makijażu na twarzy. Jest to idealna opcja dla osób, które chcą oszczędzić czas na codziennym rano wykonywanym makijażu, dla osób z bliznami lub dla tych, którzy chcą poprawić kształt swoich brwi, ust lub oczu.

✨Ceny za makijaż permanentny różnią się w zależności od rodzaju usługi, której chcesz się poddać. Na przykład, makijaż permanentny brwi, może kosztować od 700 do 1600 złotych, a cena zależy od metody, którą wybierzesz. Podobnie, makijaż permanentny ust może kosztować od 900 do 1800 złotych lub więcej, a cena zależy od stopnia skomplikowania i wymagań klienta. W przypadku makijażu permanentnego oczu, koszt może wynosić również od 600 do 1200 złotych lub więcej, w zależności od metody, jaką wybierzesz.

✨Przy wyborze artysty permanentnego makijażu należy pamiętać, że ceny zwykle zależą od doświadczenia, umiejętności i renomy artysty, a także od lokalizacji salonu kosmetycznego. Warto więc dokładnie przejrzeć portfolio artysty i zapoznać się z opiniami innych klientów przed podjęciem decyzji.

✨Warto również zauważyć, że cena makijażu permanentnego zwykle obejmuje kilka sesji, a także konsultacje przed i po zabiegu. Po zabiegu, klient musi również przestrzegać określonych zaleceń, takich jak unikanie ekspozycji na słońce lub kontaktu z wodą przez kilka dni po zabiegu, aby uzyskać najlepsze rezultaty.