fbpx

CO TO JEST MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI WYKONANY METODĄ OMBRE?

Hatszepsut Beauty Permanent Makeup & Wellness - Warszawa

✨Makijaż permanentny brwi to coraz bardziej popularny zabieg kosmetyczny, umożliwiający uzyskanie pięknych, naturalnie wyglądających brwi bez konieczności codziennego malowania. Metoda Ombre to jedna z technik makijażu permanentnego, która cieszy się szczególnym zainteresowaniem klientek. Jeśli mieszkasz w Warszawie i chcesz wykonać makijaż permanentny brwi metodą Ombre, masz do wyboru wiele salonów kosmetycznych.

✨Metoda Ombre polega na stopniowym stopniowaniu intensywności pigmentu w różnych obszarach pigmentacji brwi, aby uzyskać efekt ciemniejszej końcówki i podstawy brwi, podczas gdy góra brwi jest jaśniejsza i rozpudrowana. Proces ten wykonywany jest za pomocą specjalnego urządzenia do makijażu permanentnego, które wprowadza pigment pod naskórek w celu uzyskania trwałego efektu. Po zabiegu brwi wyglądają naturalnie i pięknie, a sam zabieg jest całkowicie bezbolesny dzięki zastosowaniu kremu/płynu relaksującego.

✨Przed wykonaniem makijażu permanentnego brwi metodą Ombre warto dokładnie zapoznać się z ofertą wybranego salonu kosmetycznego i skonsultować się z linergistką, która dobierze odpowiedni kolor pigmentu do Twojej karnacji i typu urody. Po zabiegu należy przestrzegać zaleceń pielęgnacyjnych, takich jak unikanie opalania i stosowanie specjalnych kremów, aby utrzymać trwały efekt makijażu permanentnego brwi metodą Ombre.”

Makijaż Permanentny