fbpx

CZYM JEST MAKIJAŻ PERMANENTNY POWIEK CLASSIC EYELINER?

Hatszepsut Beauty Permanent Makeup & Wellness - Warszawa

Kreska Classic Eyeliner to jedna z najpopularniejszych form makijażu permanentnego, która umożliwia uzyskanie pięknie wydłużonego, migdałowego kształtu oka. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, które pragną subtelnie podkreślić swoje oczy i nadać im bardziej zmysłowy, wyrazisty wygląd.

Kreskę wykonuje się wzdłuż linii rzęs, a następnie delikatnie wydłuża ku górze, aby uzyskać charakterystyczny, podłużny kształt migdała. Ważne jest, aby dobierać odpowiedni kształt i grubość kreski do kształtu oka oraz do indywidualnych preferencji klientki.

Podczas zabiegu makijażu permanentnego linergistka używa profesjonalnego sprzętu jak igła i maszynka do makijażu permanentnego, aby wprowadzić trwały pigment pod skórę powieki.

Zabieg makijażu permanentnego kreski Classic Eyeliner jest stosunkowo krótki i nieinwazyjny. Po jego wykonaniu można wrócić do codziennych aktywności, ale ważne jest, aby przestrzegać zaleceń linergistki dotyczących pielęgnacji skóry w okolicy oczu, aby uniknąć powikłań.

W przypadku chęci zmiany kształtu kreski Classic Eyeliner lub usunięcia makijażu permanentnego, warto skorzystać z usług doświadczonej linergistki, która wykonuje zabieg usunięcia pigmentu za pomocą specjalnego preparatu remover.