fbpx

JAKIE SĄ GŁÓWNE ZALETY METODY BEZKONTUROWEJ W MAKIJAŻU PERMANENTNYM UST?

Makijaż permanentny w gabinecie Hatszepsut Beauty Permanent Makeup & Wellness.

✨Makijaż permanentny ust metoda BEZKONTUROWA to jedna z najnowszych technik w dziedzinie kosmetyki permanentnej, która cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów. W odróżnieniu od tradycyjnej metody konturowej, która polega na precyzyjnym nakreśleniu konturu ust, metoda bezkonturowa skupia się na delikatnym wypełnieniu ust, aby uzyskać naturalny i subtelny efekt.

✨Podczas zabiegu makijażu permanentnego ust metodą BEZKONTUROWĄ, linergistka wykonuje kreski i cieniowanie, aby wypełnić całą powierzchnię ust, a nie tylko ich kontur. Dzięki temu, uzyskuje się delikatny i jednolity kolor, który nadaje ustom naturalny wygląd. Klienci mogą wybierać spośród różnych odcieni, które najlepiej pasują do ich typu urody oraz preferencji.

✨Jednym z głównych zalet metody BEZKONTUROWEJ jest to, że daje ona bardziej naturalny efekt niż tradycyjna metoda konturowa. Usta wyglądają bardziej naturalnie i subtelnie, bez zbytniego akcentowania konturu. Ponadto, metoda ta jest idealna dla osób, które chcą uzyskać trwały i naturalny efekt, a jednocześnie uniknąć sztucznej i przerysowanej stylistyki.

✨Przed przystąpieniem do zabiegu makijażu permanentnego ust metodą BEZKONTUROWĄ, linergistka przeprowadza konsultację z klientem, aby omówić wszelkie szczegóły dotyczące koloru, kształtu i odcienia ust. Podczas zabiegu stosuje się kremy/płyny relaksujace, aby uniknąć bólu i dyskomfortu.