fbpx

CZYM JEST MAKIJAŻ PERMANENTNY UST WYKONANY METODĄ OMBRE?

Hatszepsut Beauty Permanent Makeup & Wellness - Warszawa

✨Makijaż permanentny ust metodą Ombre to jeden z najnowszych trendów w dziedzinie kosmetyki permanentnej. Ta metoda polega na stopniowym przechodzeniu koloru od ciemniejszego w dolnej części ust do jaśniejszego w górnej części. Dzięki temu, uzyskuje się naturalny efekt rozmycia i gradacji kolorów, który przypomina Ombre na włosach.

✨W Warszawie znajduje się wiele gabinetów kosmetycznych oferujących makijaż permanentny ust metodą Ombre. Wybierając tę metodę, klienci mogą liczyć na trwałe i naturalne efekty, które utrzymają się przez wiele miesięcy lub nawet lat. Ponadto, metoda Ombre pozwala na skorygowanie asymetrii ust, wyrównanie ich kształtu oraz zniwelowanie niedoskonałości.

✨Podczas zabiegu makijażu permanentnego ust metodą Ombre, specjalista stosuje delikatne kreski i cieniowanie, aby uzyskać efekt stopniowego przechodzenia kolorów. Klienci mają możliwość wyboru koloru, który będzie odpowiadał ich indywidualnym preferencjom oraz typowi urody. Linergistka zawsze przed przystąpieniem do zabiegu dokładnie konsultuje się z klientem i omawia wszelkie szczegóły, aby zapewnić pełne zadowolenie z efektów końcowych.

✨Przed przystąpieniem do zabiegu, linergistka przeprowadza badanie skóry i konsultuje z klientem ewentualne przeciwwskazania do wykonania zabiegu. W czasie zabiegu stosuje się miejscowe kremy/płyny relaksujące, aby uniknąć bólu i dyskomfortu. Po zabiegu należy przestrzegać zaleceń linergistki.