fbpx

Czy po zabiegu makijażu permanentnego ust istnieją jakieś ograniczenia w codziennych aktywnościach, takich jak jedzenie czy picie?

Makijaż permanentny ust w gabinecie Hatszepsut Beauty Permanent Makeup & Wellness.

✨Po wykonaniu makijażu permanentnego, należy przestrzegać kilku zasad, aby zapewnić właściwe gojenie i długotrwały efekt. Jedną z tych zasad jest unikanie jedzenia i picia przez kilka godzin po zabiegu, aby uniknąć zakażenia i zachować świeżość koloru.

✨W pierwszych 24 godzinach po zabiegu należy unikać spożywania gorących i pikantnych potraw oraz alkoholu, ponieważ te czynniki mogą wpłynąć na gojenie i trwałość makijażu. Zaleca się również unikanie jedzenia i picia w miejscach publicznych, aby uniknąć zanieczyszczenia skóry.

✨Po upływie pierwszych 24 godzin, można normalnie jeść i pić, ale należy unikać nadmiernego tarcia i pocierania pigmentowanego obszaru, aby uniknąć uszkodzenia skóry. Należy również unikać spożywania bardzo kwaśnych lub bardzo słodkich potraw, ponieważ mogą one wpłynąć na trwałość koloru.

✨Podsumowując, po wykonaniu makijażu permanentnego ust , należy przestrzegać określonych zasad dotyczących jedzenia i picia, aby zapewnić właściwe gojenie i trwałość koloru