fbpx

W CZYM RÓŻNI SIĘ MAKIJAŻ PERMANENTNY UST OD KLASYCZNEGO MAKIJAŻU?

Makijaż permanentny ust w gabinecie Hatszepsut Beauty Permanent Makeup & Wellness.

✨Makijaż permanentny ust to inaczej tzw. trwały makijaż ust, który polega na naniesieniu specjalnych pigmentów pod skórę w czerwień wargową. Jest to sposób na uzyskanie trwałego koloru ust, który utrzymuje się przez wiele miesięcy lub nawet lat.

✨Podczas zabiegu makijażu permanentnego ust, linergistka wykonuje przerwanie ciągłości naskórka ust, a następnie wprowadza do nich pigmenty. Proces ten jest precyzyjny i wymaga użycia specjalistycznego sprzętu oraz pigmentów o wysokiej jakości, aby uzyskać trwały i naturalny efekt.

✨Makijaż permanentny ust może być stosowany przez osoby, które chcą poprawić kształt lub kolor swoich ust, a także przez osoby, które chcą zniwelować oznaki starzenia się ust, takie jak utrata czerwieni wargowej. Jest to także popularne rozwiązanie dla osób, które cierpią na niedoskonałości ust, takie jak blizny, przebarwienia lub asymetrię.

✨Zabieg makijażu permanentnego ust jest zazwyczaj bezbolesny i wykonuje się go przy użyciu kremu/płynu relaksującego. Po zabiegu skóra wokół ust może być nieco zaczerwieniona lub spuchnięta, ale te objawy zazwyczaj ustępują w ciągu kilku dni. W trakcie gojenia się skóry należy unikać ekspozycji na słońce oraz stosować odpowiednią pielęgnację, aby zapewnić trwałość efektu i zapobiec infekcjom.