fbpx

Najnowsze Trendy w Makijażu Permanentnym kresek na powiece na 2024 Rok

Oczy są często uznawane za najbardziej ekspresywną część twarzy, a eyeliner na powiece jest jednym z najważniejszych narzędzi do podkreślania ich piękna i wyrazistości. W 2024 roku ten klasyczny element makijażu ewoluuje, prezentując nowe trendy i techniki, które podkreślają indywidualność każdej osoby.

  1. Klasyczny look z nowym podejściem: Klasyczny eyeliner w kształcie kreski nad linią rzęs nadal pozostaje popularny, ale w 2024 roku obserwujemy pewne nowe podejścia do jego aplikacji. Zamiast tradycyjnej kreski, makijażyści często eksperymentują z różnymi kształtami i stylami, takimi jak kreski skośne, podwójne kreski czy kocie oko. To pozwala na stworzenie bardziej unikalnego i interesującego wyglądu, w tym efektu „puppy eyes” oraz klasycznej kreski. 
  2. Kolorowy eyeliner: W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszy się eyeliner w różnych kolorach. W 2024 roku trend ten nabiera jeszcze większego tempa, a makijażyści oferują coraz większy wybór kolorów, od pastelowych odcieni po intensywne neonowe kolory. Kolorowy eyeliner pozwala na kreatywne eksperymentowanie z makijażem i dodaje mu świeżości i oryginalności.

Podsumowując, trendy w makijażu eyelinerem na powiece w 2024 roku przynoszą nowe podejścia do aplikacji i kreatywne eksperymentowanie z kolorem. Klasyczny eyeliner nadal jest popularny, ale coraz częściej widzimy różnorodne kształty i style, które pozwalają na wyrażenie indywidualności. Dodatkowo, kolorowy eyeliner staje się coraz bardziej powszechny, oferując szeroki wybór pastelowych i intensywnych odcieni, które dodają świeżości i oryginalności tradycyjnej aplikacji. Wszystkie te trendy pozwalają na podkreślenie piękna oczu i tworzenie unikalnych, interesujących makijaży.