fbpx

Bezpieczny salon

Bezpieczny salon

Szczególne okoliczności wymagają stosowania szczególnych środków ostrożności. Zadbałam o to, aby każda Klientka salonu mogła czuć się u nas bezpiecznie. W gabinecie przestrzegam rygorystycznych zaleceń w kwestii działań przeciw epidemiologicznych. Pomieszczenie jest regularnie dezynfekowane i zawsze znajduje się tam tylko Linergistka i Klientka. Zawsze korzystam ze środków ochrony osobistej, takich jak: rękawiczki, maski i przyłbice. Na bieżąco kontroluję mój stan zdrowia. Zachęcam także Klientki, aby przestrzegały zasad bezpieczeństwa, stosując się do ograniczenia liczby osób w gabinecie, zachęty do korzystania ze środków ochrony osobistej oraz stosowania się do pozostałych zaleceń.

Dbamy o bezpieczeństwo

Myjka ultradźwiękowa – Ulsonix

Wydajny przetwornik ultradźwiękowy, bardziej równomierny rozkład fal ultradźwiękowych, mocne czyszczenie, wysoka trwałość.

Autoklaw ENBIO S

Kompaktowy autoklaw do sterylizacji

Kompaktowy autoklaw do sterylizacji narzędzi Enbio S to urządzenie parowe, które służy do szybkiej sterylizacji narzędzi używanych przez stomatologów, chirurgów, patologów, kosmetyczki oraz studia tatuażu. Autoklaw klasy B to jedyna metoda zapewniająca pełną skuteczność i bezpieczeństwo sterylizacji. Wyłącznie w pełni wysterylizowane narzędzia dają ochronę przed zakażeniem chorobami typu: wirusowe zapalenie wątroby typu B oraz C, HIV, choroby wywołane przez grzyby z rodziny Candida. Szuflada sterylizatora Enbio S mieści do 8 pakietów. Sterylizować można narzędzia wykonane z metalu, gumy, silikonów i wszystkie inne które mogą być poddane sterylizacji. Kompaktowy autoklaw do sterylizacji narzędzi Enbio S w 100% spełnia wymogi Sanepidu, dotyczące sterylizacji w gabinetach. Posiada najwyższą klasę B, co czyni je urządzeniem medycznym. Przebieg każdej wykonanej sterylizacji jest automatycznie zapisywany na pamięci USB. Autoklawu do sterylizacji nie trzeba po zakupie zgłaszać w Sanepidzie ani w Urzędzie Dozoru Technicznego, ponieważ jego pojemność sprawia że nie jest to wymagane.

Przepływowa lampa bakteriobójcza UVC AirPure100 STD 2x55[W]

Lampy bakteriobójcze stosowane są w szpitalach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach i innych placówkach służby zdrowia. Lampy skutecznie zwalczają wirusy, bakterie, pleśnie i grzyby sterylizując powietrze. Lampy bakteriobójcze emitują promieniowanie UV-C, które przy długości fali od 250 do 270 nm pozwala osiągnąć efekt wirusobójczy i bakteriobójczy.
Przepływowe lampy bakteriobójcze nie mają szkodliwego wpływu na zdrowie człowieka. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane w pomieszczeniach w których znajduje się personel medyczny i pacjenci. Lampa przepływowa wyposażona jest w komory dezynfekujące, w których powietrze jest poddawane promieniowaniu UVC. Dzięki wiatrakom umieszczonym w obudowie powietrze jest zaciągane z jednej strony lampy, poddane działaniu promieni UVC w komorze dezynfekującej i opuszcza komorę już zdezynfekowane.

Instrukcje do których się stosujemy

Certfikat

Hatszepsut
Beauty

Janiszowska 10A 02-264 Warszawa (Okęcie)

Umów się na wizytę
781 142 462

Rezerwuj w Booksy