fbpx

Kontakt i Regulamin

Wizyta jest jedynie możliwa po wcześniejszym umówieniu:

 telefonicznym, SMS, poprzez aplikację Facebook.

Kasprzaka 29 (wieża C) lokal 1146, piętro 11,
01-234 Warszawa Wola

REGULAMIN GABINETU HATSZEPSUT BEAUTY

Zapisując się na zabieg w Hatszepsut Beauty jednocześnie akceptujesz niniejszy regulamin.

REZERWACJA WIZYTY

Rezerwację można dokonać poprzez Booksy.com, kontakt telefoniczny, sms.

INFORMACJE DLA KLIENTA PRZED REZERWACJĄ WIZYTY

Przeciwskazania do zabiegu makijażu permanentnego:
1. Infekcja wirusowe, grzybicze i bakteryjne.
2. Ciąża.
3. Okres karmienia piersią.
4. Cukrzyca.
5. Choroby nowotworowe.
6. Leki rozrzedzające krew.
7. Leki sterydowe.
8. Odzywki na porost rzęs i brwi.
9. Sztuczne rzęsy.
10. Iniekcje twarzy kwasem hialuronowym.
11. Botox.
12. Łuszczyca, rybia łuska.

Jak wygląda zabieg makijażu permanentnego:

1. Zabieg makijażu permanentnego polega na wprowadzeniu pigmentu za pomocą jednorazowej igły akupunkturowej lub kartridża.
2. Pigmentację przeprowadza się po wcześniejszym znieczuleniu kremem, który zawiera składniki Lidokainy.
3. Przed zabiegiem wykonuje się rysunek wstępny (np. kształtu brwi lub ust) kosmetykami kolorowymi.
4. Zabieg makijażu permanentnego jest wykonywany wyłącznie po akceptacji rysunku oraz koloru barwnika przez Klienta.
5. Wprowadzenie barwnika w skórę przy użyciu igły nie pozostaje bez ryzyka dla zdrowia, mogą wystąpić reakcje alergiczne.
6. Makijaż permanentny jest zabiegiem trwałam, jednakże wyłuszcza się i blednie z czasem. Czas zanikania jest indywidualny dla każdego organizmu i może trwać do kilku miesięcy do kilku lat.
7. Pigmentacja jest podzielona na dwa etapy. Pierwszy etap to wizyta zasadnicza, a drugi etap uzupełniający makijaż (korekta nr 1). Druga wizyta jest wliczona w cenę makijażu permanentnego i należy z niej skorzystać. Jednakże korekta nr 1 powinna odbyć się do 8 tygodni od pierwszej pigmentacji. Niewykonanie korektyw określonym czasie (do 8 tygodni od zabiegu) skutkuje zakończeniem zabiegu bez zwrotu pieniędzy za korektę.
8. Niewykonanie korekty nr 1 może skutkować mniejszą trwałością makijażu permanentnego oraz jego nierównomiernym wyłuszczaniu.
9. Makijaż permanentny po pierwszej aplikacji do naskórka jest ciemniejszy niż wybrany kolor. Po około 3 dniach naskórek zaczyna się wyłuszczać i blednąć o około 40-50% i dlatego należy wykonać korektę nr 1.

Czynności po wykonaniu makijażu permanentnego:

1. Po zabiegu może wystąpić miejscowe zaczerwienienie i obrzęk skóry, który mija po kilku godzinach. Zimne okłady stosujemy jedynie na okolice brwi i oczu, natomiast nie wolno przykładać zimnych okładów na usta, ponieważ może wystąpić opryszczka.
2. Za pigmentowane okolice należy nawilżać (nigdy natłuszczać) za pomocą kremów przeznaczonych do pielęgnacji skóry, na której wykonano makijaż permanentny.
3. W okolicy wykonanego zabiegu nie należy myć mydłem, trzeć, skubać łuszczący się naskórek.
4. Nie należy opalać skóry, korzystać z kąpieli słonecznych, solarium, basenu sauny i sap przez okres 2 tygodniu od zabiegu.
5. W przypadku wystąpieniu alergii należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu.

PŁATNOŚĆ

Forma płatności GOTÓWKA, KARTY PŁATNICZE, BLIK.

ZABIEG

Podczas wizyty w gabinecie przebywa wyłącznie Linergistka oraz Klientka. Jeśli Klientka spóźni się na wizytę powyżej 15 minut mogę odmówić wykonania zabiegu tego dnia, ze względu na zapisane kolejne klientki.

DOPIGMENTOWANIE

Drugie spotkanie po okresie od 5 tygodni do 8 tygodni jest w cenie zabiegu. Druga pigmentacja jest kończącą w pełni zabieg makijażu permanentnego. Jeśli Klientka nie pojawi się na dopigmentowaniu bez odwołania wizyty, spotkanie bezpłatne przepada i kolejne dopigmentowanie będzie płatne w kwocie 250 zł.

ANKIETA

Przez wykonaniem usługi w gabinecie Klientka zobowiązana jest do wypełnia ankiety zdrowotnej oraz zgody na wykonanie zabiegu.

ODŚWIEŻENIE

Każdy makijaż permanentny należy odświeżać, aby był estetyczny, odświeżenie odbywała się od 1 – 1,5 roku.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych iw sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:
1) Administratorem Twoich danych osobowych jest Beata SZUPTARSKA-OSIECKA, prowadząca działalność: Gabinet kosmetyczny HATSZEPSUT BEAUTY MAKIJAŻ PERMANENTY I MEDYCZNY adres: ul. Kasprzaka 29, Lok 1146, 01-234 Warszawa – e-mail bszuptarska@gmail.com, tel. kom. 781 142 462
2) Państwa dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
3) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Państwa wiadomość.
4) Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym celu.
5) Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Państwu prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
6) Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
7) Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania