fbpx

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Makijaż permanentny brwi to specjalistyczna usługa kosmetyczna polegająca na trwałym podkreśleniu brwi przy pomocy profesjonalnego sprzętu i precyzyjnie dobranego pigmentu. Wykonując makijaż permanentny możemy:

  • podkreślić naturalną urodę brwi,
  • skorygować kształt brwi,
  • wypełnić przerwy w owłosieniu i zagęścić brwi,
  • zrekonstruować brwi utracone.

W zależności od pożądanego efektu wizualnego makijaż permanentny brwi wykonuje się przy pomocy różnych technik. Naturalny wygląd brwi możemy uzyskać dzięki innowacyjnej metodzie Powder Efect, podczas gdy wyraziste brwi namalujemy stosując metodę Insta Brows. W sytuacji, w której zależy nam na zagęszczeniu brwi oraz skorygowaniu ich kształtu bardzo dobrze sprawdzi się metoda klasyczna. Bardzo ciekawy efekt możemy również uzyskać dzięki metodzie Ombre Brows, którą poleca się Paniom niezależnie od wieku.

Makijaż permanentny brwi - Warszawa Wola

Klientki zainteresowane wykonanie makijażu permanentnego brwi zapraszam do Gabinetu HATSZEPSUT BEAUTY PERMANENT MAKEUP działającego na terenie dzielnicy Warszawa-Wola. Jestem profesjonalną i doświadczoną linergistką. Brwi permanentne wykonuję wszystkimi popularnymi technikami przy użyciu nowoczesnej i certyfikowanej aparatury. Pracuję na nieorganicznych pigmentach naturalnych, dzięki którym uzyskuję trwały efekt bez ryzyka wystąpienia niepożądanych reakcji alergicznych.

Zachęcam do zapoznania się z efektami mojej pracy, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością poznam Twoje oczekiwania i pomogę w wyborze najbardziej optymalnej metody.

Usuwanie makijażu permanentnego brwi - Warszawa

Usuwanie makijażu permanentnego brwi to usługa, którą kieruję do Klientek, które borykają się z problemem nieprawidłowo wykonanego makijażu lub pozostałościami po starym makijażu. Brwi permanentne utrzymują się nawet klika lat. Niestety z czasem makijaż permanentny blednie i się rozmywa, co znacząco wpływa na efekt wizualny. Aby tego uniknąć oferuję usuwanie pigmentu przy pomocy metody Bye-Bye Pigment Remover Long-Time-Liner. Oferujemy również makijaż permanentny oczu.

Makijaż permanentny brwi Powder Efect

Najnowsza oraz najczęściej stosowana metoda makijażu permanentnego brwi ze względu na naturalny wygląd. Brwi wyglądają jak wypudrowane, bezkonturowe, delikatnie jaśniejsze na przodzie oraz stopniowo ciemniejsze na końcach.
Makijaż permanentny wykonywany jest aparatem Long Time Liner oraz przy użyciu barwinków, które są na bazie substancji nieorganicznych i mineralnych. Barwniki spełniają standardy EEC i FDA dotyczące zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych.

Makijaż permanentny Ombre Brows

W Ombre brwiach najciemniejsza jest dolna linia i końcówka. Natomiast górna linie i początki brwi są jaśniejsze. Cieniowanie Ombre można polecić kobietom w każdym wieku. Intensywność brwi zależy od użytego koloru, mogą być naturalne lub bardziej intensywne.

Usuwanie makijażu permanentnego

Remover usuwanie makijażu permanentnego

Bye-Bye Pigment Remover Long-Time-Liner usuwa niechciany makijaż permanentny, a nawet tatuaże.Nie zawiera kwasów ani substancji toksycznych i jest oparty na roztworach alkalicznych. Remover wnika w skórę powodując powstanie strupka. W ten sposób rozerwaniu ulega połączeniu pomiędzy pigmentami a komórkami skory. Niepożądany kolorowy pigment jest wyciągany ze skóry.

Zapoznaj się z naszymi realizacjami oraz zobacz nasz cennik​

Hatszepsut
Beauty

Kasprzaka 29 (wieża C) lokal 1146, piętro 11, 01-234 Warszawa Wola

Umów się na wizytę
781 142 462