fbpx

MAKIJAŻ PERMANENTNY POWIEK

Kreska permanentna nie zawsze jest oczywista. Coraz częściej Klientki decydują się na makijaż permanentny powiek – nie ze względu na możliwość uzyskania efektu eyelinera na górnej powiece, ale ze względu na możliwość wizualnego zagęszczenia rzęs i otwarcia oka. Powyższy efekt uzyskujemy rysując kreskę bezpośrednio w koronie rzęs. Dzięki temu nie jest ona w żaden sposób nachalna, a jednocześnie sprawia, że nasze spojrzenie jest bardziej wyraziste.

Klientkom, którym zależy na uzyskaniu efektu nieskazitelnej kreski na górnej powiece proponuję makijaż permanentny powiek wykonany techniką Classic Eyeliner. Możliwość skalowania grubości oraz kształtu kreski pozwala dopasować efekt finalny do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Ze względu na dużą subtelność, a zarazem przepiękny efekt finalny wiele kobiet decyduje się na makijaż permanentny oczu w postaci kreski smukłej. Smukła kreska na górnej powiece z sukcesami zastępuje codzienny makijaż, jednocześnie pozostawiając dużą swobodę stylizacji powieki na specjalne okazje.

Czy kreska permanentna sprawdzi się w moim przypadku?

To, co podoba się nam na naszej przyjaciółce nie zawsze wygląda dobrze na nas. O ile bluzkę czy szorty możemy zdjąć i zapomnieć, o tyle z makijażem permanentnym nie jest tak prosto. Dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji warto porozmawiać ze swoją linergistką i przedstawić jej efekt, jakiego oczekujemy. Linergistka wykona dla nas makijaż próbny, dzięki czemu będziemy miały okazję przekonać się, czy kreska tak dobrze wyglądająca na powiece naszej przyjaciółki u nas też wygląda dobrze. A jeśli nie? Linergistka z pewnością doradzi nam kształt i grubość kreski, w której nasze oko będzie się prezentowało najlepiej, a po jej zatwierdzeniu fachowo wykona makijaż.

Makijaż permanentny powiek – Warszawa Wola

Klientki zainteresowane profesjonalnym wykonaniem makijażu permanentnego powiek zapraszam do Gabinetu HATSZEPSUT BEAUTY PERMANENT MAKEUP działającego na terenie dzielnicy Warszawa-Wola. Jestem wykształconą linergistką z bogatym doświadczeniem w zakresie realizacji makijażu permanentnego na potrzeby estetyczne. W swojej pracy korzystam z certyfikowanej aparatury oraz wysokiej jakości nieorganicznych pigmentów naturalnych. To pozwala mi uzyskać trwały efekt wizualny bez ryzyka wystąpienia  niepożądanych reakcji alergicznych.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących możliwości oferowanych przez profesjonalny makijaż permanentny powiek zachęcam do kontaktu. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania i pomogę w wyborze najbardziej optymalnej techniki wykonania makijażu. Oferujemy również makijaż permanentny brwi.

Makijaż permanentny kreska w koronie rzęs

Pigment jest wprowadzaniy pomiędzy przestrzenie między rzęsami, co daje w efekcie wizualne zagęszczenie rzęs jednocześnie otwierając oko. Makijaż permanentny wykonywany jest aparatem Long Time Liner oraz przy użyciu barwinków, które są na bazie substancji nieorganicznych i mineralnych. Barwniki spełniają standardy EEC i FDA dotyczące zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych.

Makijaż permanentny Classic eyeliner

Kreska górna to jeden z subtelniejszych pigmentacji makijażu permanentnego powiek. Kreska górna smukła zagwarantuje delikatne spojrzenie, a także wydobędzie urodę Twojego oka. Zastąpi codzienny makijaż z pięknym efektem.

Hatszepsut
Beauty

Kasprzaka 29 (wieża C) lokal 1146, piętro 11, 01-234 Warszawa Wola

Umów się na wizytę
781 142 462

Zapoznaj się z naszymi realizacjami oraz zobacz nasz cennik​