fbpx

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Makijaż permanentny ust to specjalistyczna usługa kosmetyczna polegająca na trwałym podkreśleniu ust. W zależności od efektu wizualnego, jaki chcemy uzyskać usta permanentne możemy wykonać jedną z wielu dostępnych technik. W rezultacie pigmentacja ust pozwala:

  • poprawić koloryt czerwieni wargowej,
  • skorygować kształt ust,
  • powiększyć wizualnie usta.

W sytuacji, w której zależy nam na uzyskaniu możliwie jak najbardziej naturalnego efektu permanentny makijaż ust warto wykonać techniką Smudge Proof Efekt. To jedna z najbardziej naturalnych metod na usta – makijaż permanentny rozpoczynamy od obrysowania konturu, a następnie kontur wypełniamy pigmentem w tym samym kolorze. Metoda pozwala na poprawę drobnych niedoskonałości w kształcie ust, przy czym nie poleca się zbyt inwazyjnej pracy poza czerwienią wargową – z czasem i wraz z utratą barwnika makijaż permanentny wykonany wokół ust zacznie przypominać rozmazaną szminkę. Alternatywa dla techniki podstawowej jest technika cieniowania. Tutaj pracujemy na kilku odcieniach pigmentu, co pozwala nam uzyskać efekt wizualnie pełniejszych ust.

3D usta - makijaż permanentny z optycznym powiększeniem ust

Permanentny makijaż ust 3D to metoda, która pozwala na naturalne uwypuklenie, a co za tym idzie wizualne powiększenie ust. Praca z pigmentami w różnych odcieniach dodatkowo umożliwia korektę wszelkich asymetrii w obrębie czerwieni wargowej, dlatego metodę 3D polecam Klientkom, które skarżą się na zbyt małe lub zbyt wąskie usta, a także Paniom, którym zależy na poprawie symetrii warg.

Usta permanentne - Warszawa Okęcie

Klientki zainteresowane wykonaniem specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, takich jak makijaż permanentny ust oraz pigmentacja ust zapraszam do Gabinetu HATSZEPSUT BEAUTY PERMANENT MAKEUP & WELLNESS w dzielnicy Warszawa Okęcie. Jako wykształcona i doświadczona linergistka oferuję profesjonalne usługi z zakresu makijażu permanentnego. Usta permanentne wykonuję różnymi technikami, co pozwala mi dostosować efekt finalny zabiegu do indywidualnych oczekiwań.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zabiegu zachęcam do kontaktu. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania i pomogę w wyborze najbardziej optymalnej techniki pigmentacji. Co istotne pracuję na wysokiej jakości pigmentach nieorganicznych, dzięki którym pigmentacja ust jest trwała, a zarazem bezpieczna. W ofercie mamy również makijaż permanentny oczu.

Makijaż permanentny ust Smudge Proof efekt

Najbardziej popularna z naturalnych metod pigmentacji polegająca obrysowaniu konturu oraz wypełnieniu czerwieni wargowej barwnikiem w tym samym kolorze. W tej metodzie uzyskujemy efekt perfekcyjnych i jednoczenie naturalnych ust.
Makijaż permanentny wykonywany jest aparatem Long Time Liner oraz przy użyciu barwinków, które są na bazie substancji nieorganicznych i mineralnych. Barwniki spełniają standardy EEC i FDA dotyczące zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych.

Makijaż permanentny 3D Lips

Makijaż permanentny ust 3D optyczne powiększa usta wykorzystując technikę światłocienia.Dzięki tej metodzie pigmentacji perfekcyjnie wyrównujemy wszelkie asymetrie oraz uzyskujemy pożądany efekt powiększonych ust.

Makijaż permanentny Ombre Lips

Ombre Lips to technika podkreślenia i odbudowy konturu ust wraz ze stopniowym rozcieniowaniem koloru. W zależności od użytych kolorów możemy uzyskać optyczne powiększenie warg. Wypełnienie warg polega na uzyskaniu cieniowania i delikatnych przejść w 2 lub 3 kolorach.

Zapoznaj się z naszymi realizacjami oraz zobacz nasz cennik​

Hatszepsut
Beauty

Kasprzaka 29 (wieża C) lokal 1146, piętro 11, 01-234 Warszawa Wola

Umów się na wizytę
781 142 462