fbpx

Rekonstrukcja brodawki i otoczki sutkowej

Rekonstrukcja brodawki sutkowej to jedna z usług z zakresu pigmentacji medycznej, której celem jest wizualna poprawa opracowywanej części ciała. Usługi rekonstrukcji brodawki przy pomocy technik makijażu permanentnego w sposób szczególny są kierowane do kobiet, które utraciły pierś lub piersi w wyniku choroby nowotworowej. Usługa pozwala przywrócić piersiom ich charakterystyczny wygląd, co ma znaczący wpływ na samopoczucie i samoocenę wielu kobiet.

Usługę wykonuję przy zastosowaniu bezpiecznej certyfikowanej aparatury oraz nieorganicznych barwników. To pozwala mi uzyskać bardzo dobry efekt wizualny, przy jednoczesnym ograniczeniu do minimum wszelkiego ryzyka związanego z reakcjami alergicznymi w obrębie skóry. Efekt wizualnej rekonstrukcji brodawki i otoczki sutkowej utrzymuje się przez okres od 3 do 4 lat.

Pigmentacja brodawki sutkowej

Pigmentacja brodawki sutkowej to specjalistyczna usługa kosmetyczna, dzięki której możemy poprawić koloryt brodawki i otoczki sutkowej, jednocześnie korygując jej wielkość oraz kształt. Usługę kieruję do Klientek  niezadowolonych z kształtu i/lub wielkości otoczki sutkowej. Jestem przekonana, że korekta wykonana przy pomocy technik makijażu permanentnego pozwoli Paniom na poprawę samopoczucia oraz podniesienie własnej samooceny.

Rekonstrukcja brodawki sutkowej i pigmentacja – Warszawa

Klientki zainteresowane możliwością wykonania rekonstrukcji brodawki sutkowej przy pomocy technik makijażu permanentnego lub przeprowadzenia pigmentacji zapraszam do Gabinetu HATSZEPSUT BEAUTY PERMANENT MAKEUP w Warszawie. Jako doświadczona linergistka doskonale zdaję sobie sprawę z  możliwości, jakie oferuje pigmentacja medyczna, w tym pigmentacja brodawki sutkowej i otoczki sutkowej.

Jestem przekonana, że profesjonalnie wykonana rekonstrukcja brodawki sutkowej podniesie Twoją pewność siebie i sprawi, że w wielu dotychczas dyskomfortowych sytuacjach poczujesz się swobodnie i kobieco. Zdaję sobie sprawę z tego, że pigmentacja brodawki sutkowej dla wielu z nas nie jest procedurą standardową, dlatego w razie wszelkich pytań lub wątpliwości dotyczących usług pigmentacji medycznej pozostaję do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania i zapoznam Cię z projektami moich prac.

Zapoznaj się z naszymi realizacjami oraz zobacz nasz cennik​

Hatszepsut
Beauty

Kasprzaka 29 (wieża C) lokal 1146, piętro 11, 01-234 Warszawa Wola

Umów się na wizytę
781 142 462